• Со попуст
  • Неодамнешно
Г. Е. Т. СБ-8-КЛ 8 мл. Стиснете Шише, Отпорни На Кршење, Полиетелин, Јасно

Г. Е. Т. СБ-8-КЛ 8 мл. Стиснете Шише, Отпорни На Кршење, Полиетелин, Јасно

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Издржлив : вашето шише за стискање е изработено од издржлив долготраен пластичен материјал за повеќекратна употреба Лесно чистење : фрлете во машина за миење садови за брз и лесен метод за чистење. Точка Димензија На Производот : 17. Точка Пакет Тежина : 1. Добијте шишиња за стискање се совршен додаток за маса за вашиот дом, ресторан, бар, кафуле или Вечера. Широка уста стискаш шише.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата