• Со попуст
  • Неодамнешно
Хомефорд Акрилик Круг Торта Чаша Колачи Стојат Пиедестал Кула, Јасно, 14-Инчен

Хомефорд Акрилик Круг Торта Чаша Колачи Стојат Пиедестал Кула, Јасно, 14-Инчен

 
DEN 744.00

Количината на стоката
Това е достапна

Акрилик Круг Торта Чаша Колачи Стојат Пиедестал Кула, Јасно, 14-Инчен Врвот : 14 "Цевка : 18"Дното : 10". Висок Штанд За Торта/штанд За Кекс Дефинитивно ќе Се Истакне!. Задолжително користете една за секоја забава со големи пустини!. Потребно Е Некое Собрание. Овој држач за торта може да се удвои и како централен штанд. Ставете торта на сите маси за гости со овој штанд. Или користете како платформа за подигнување на вашиот централен дел. Доаѓа како три дела за лесно склопување и складирање. Може да поставите некои украси во внатрешноста на цевката за убав ефект, како што се нашите акрилни карпи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата