• Со попуст
  • Неодамнешно
Исцелени 100 парчиња Уметност За Нокти Помагала Пластичен Кристален Маникир Златен

Исцелени 100 парчиња Уметност За Нокти Помагала Пластичен Кристален Маникир Златен

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Алатки за кутикули : доказниот пластичен материјал го прави овој туркач на кутикулите издржлива алатка за време на користење Чистач за Туркање кутикули : Функција мазна површина, многу удобна за држење и употреба, нема лесно да ги изгребате рацете. Отстранувач на Туркачот на кутикулите : Совршен За маникир, како и за педикир. за уметност на нокти, нега на нокти, отстранување на кутикулите на ноктите. Туркач за нокти За Уметност На Нокти : Работете природни нокти, лажни нокти, екстензии за нокти, Совршени за чистење на ноктите. Отстранувач на пластични Кутикули : Брз и лесен за чистење на природни, лажни или акрилни нокти, кои ви носат многу погодности. Список на пакети 100 х Карактеристики На туркачот на кутикулите-Големина : 16, 50Х0, 50Х0, 50см/6, 48Х0, 20Х0 отстранувач на туркачот на кутикулите. - Боја : Златна стругалка за нокти-Материјал : Пластичен чистач за нокти-Работете природни нокти, лажни нокти, екстензии за нокти, Совршени за чистење на ноктите алатки за уметност на ноктите. - Задолжително за професионални салони за нокти и самостојна уметност за нокти дома. Обезбедете доволно количество за да користите алатка за туркање нокти. - Погоден за професионален салон за убавина за нокти и домашна употреба, или служи како подарок за пријателите и семејствата туркач за чистење кутикули.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата