• Со попуст
  • Неодамнешно
Прочистувач на воздух-Прочистувачи На Воздух За Спална Соба-Прочистувачи На Воздух За Дома-Прочистувач На Воздух Хепа-Дневна Соба За Чистење Воздух-Прочистувачи Н

Прочистувач на воздух-Прочистувачи На Воздух За Спална Соба-Прочистувачи На Воздух За Дома-Прочистувач На Воздух Хепа-Дневна Соба За Чистење Воздух-Прочистувачи

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : уживајте во свеж воздух за неколку минути со вистински прочистувач на воздухот хепа Нашите прочистувачи на воздух можат да исчистат простор од 135 стапки 2 стапки за 5 минути и 342 стапки 2 за 12 минути. (претпоставувајќи висина на подот од 2,4 метри и КАДР : 450 м3/ч) пресметано на еден циклус во просторија од 432 стапки 2). КВАЛИТЕТЕН ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ : комбинација од активиран јаглерод и високоефикасни хепа филтри, тие работат заедно за да филтрираат 99% од честичките 0,3 микрони или поголеми, вклучувајќи полен, прашина, чад и првут. Активираниот јаглерод се однесува на вообичаените мириси на домаќинствата, мирисите на домашни миленици и испарливите органски соединенија. Олеснување на кивање, назална конгестија и други симптоми на алергија предизвикани од загадувачи во воздухот. Прилагоден Воздух : прочистувач На Воздух со Филтер За Активен јаглен и Ноќно Светло И Низок Шум Додадете ги вашите омилени етерични масла (Не Се Вклучени) во Филтерот За Активен јаглен под капакот, аромата ќе се дифузира низ просторијата со движењето на воздухот. Нивото на бучава на прочистувачите На Воздух за спална соба помалку од 20d B кога работи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата