• Со попуст
  • Неодамнешно
Полнач За Dayson, 30.45 V 1.1 Замена Полнач AC DC Адаптер За Dyson V10 V11 Правосмукалка Полнач Кабел За Напојување За Dyson SV12 Правосмукалка Полнач Напојување

Полнач За Dayson, 30.45 V 1.1 Замена Полнач AC DC Адаптер За Dyson V10 V11 Правосмукалка Полнач Кабел За Напојување За Dyson SV12 Правосмукалка

 
DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

€3045 V Полнач За Dyson ® Компатибилен Со Dyson V10 V11 V12 V15 Безжичен Вакуум, V10 Животно, V10 Апсолутна, V10 Вкупно Чиста, Sv12 Моторна Глава Лесен Безжичен Стап Hepa Правосмукалка, Број На Дел 217160-02,217160-03,969350-02,969350-05,969042-01.1 А Полнач●Излез Макс-30.1 А Влез Волт Опсег-100-240 V. Компатибилност : За V10 V11 SV12; P/N 969350-02. ●Замена На Dyson Полнач за Dyson ® За Dyson V10 V11 SV12 motorhead правосмукалка, Dyson Циклон V10 V15 Животно, Dyson Циклон V10 V11 Sv14 Апсолутна, Dyson V11 Вртежен Момент Диск (Никел/Сина), Dyson Циклон V12 V15 S11 SV12 SV14 SV16 SV20 Св22 Апсолутна Рачна Дајсон безжична Правосмукалка. ●Не одговара за v6 V7 V8 DC58 DC59 DC61 DC62 SV03 SV04 SV05 SV06 SV18 Слим Sv15 Серија; Не Одговара За Dyson DC35 DC30 DC31 DC34 DC44 DC45 DC56 DC57 Вакуум; Не одговара За Тип Б Батерија. ●Сертифициран за Безбедносна Заштита ul,FCC, Rohs Наведени Производи-производот успешно ги исполни строгите барања. Заштита од краток спој/ заштита од струја/ заштита од напон. застанува автоматски кога батеријата е полна. Спецификации : ВЛЕЗ : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240вац 50/60хз.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата