• Со попуст
  • Неодамнешно
Синиот Океан Рационализира Делфин Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

Синиот Океан Рационализира Делфин Шема Чистење Крпа Екран Почиста 2 парчиња Велур Ткаенина

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Правоаголна форма; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Се Продава за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас и вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи)Класификација : очила крпа карактеристика : -Правоаголна форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините-мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, камера леќи, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија,Сина,очила крпа,Океан,Микрофибра,Рационализација,Крпа За Чистење, Делфин,Очила За Чистење,Шема,Алатки За Бришење ,Алатки За Чистење,Додатоци За Чистење,Пешкир,Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата