• Со попуст
  • Неодамнешно
Како Една Пластична Табла За Сечење За Домаќинство 8120020, Н-45, 17,7 х 10,6 х 0,6 инчи

Како Една Пластична Табла За Сечење За Домаќинство 8120020, Н-45, 17,7 х 10,6 х 0,6 инчи

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Надворешни Димензии : 17,7 х 10,6 х 0,6 инчи (450 х 270 Тежина : 3,9 килограми (1,7 кг). Дебелина на плочата : 0,6 инчи (15 мм). Материјал : Полиетилен. Машина за перење : да. Отпорност На Топлина : 198°F (90°C). Ова е производ за деловни изведувачи.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата