• Со попуст
  • Неодамнешно
Авидити Крафт Браун Преклопни Кутии За Подароци, 5 5/8 х 2 1/2 х 5 5/8, Пакет од 250, Лесен За Составување Картон За Обратно Навивање, За Мали Подароци или Делови

Авидити Крафт Браун Преклопни Кутии За Подароци, 5 5/8 х 2 1/2 х 5 5/8, Пакет од 250, Лесен За Составување Картон За Обратно Навивање,

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Овие картони со мала тежина се совршени за мали делови Ги исполнува или надминува федералните спецификации НА ЈПП-Б-566. Картоните со обратно навивање имаат навивач за заклучување на пита за позитивно заклучување. Умре-сече од 024 лесонит. Испорака Материјали. Авидити Крафт Браун Виткање Подарок Кутии, 5 5/8 "х 2 1/2 " х 5 5/8", Пакет од 250, Лесно Да Се Соберат Обратна Навивам Картон, За Мали Подароци или Делови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата