• Со попуст
  • Неодамнешно
Wyfdp ПРЕКЛОПЕН LED Прстен Лесен Држач За Мобилен Телефон Тробојна Висина Што Се Повлекува Шминка Преку Интернет Настава Во Живо Стрим Светилка

Wyfdp ПРЕКЛОПЕН LED Прстен Лесен Држач За Мобилен Телефон Тробојна Висина Што Се Повлекува Шминка Преку Интернет Настава Во Живо Стрим

 
DEN 4420.16

Количината на стоката
Това е достапна

LED Прстен-Светлина, 7 делови повлече висина 3200-5500k температура на бојата, прстенесто светло со 3 бои режими на светлина за префрлување, тие се бели, топло жолти, топло бели. Секој режим на осветлување има 10 прилагодлива осветленост за избор, може да ги задоволи вашите различни потреби за светлосни ефекти. 11 Инчен Прстен-Светло и USB Напојувано : светлината во облик на прстен може да создаде ефект на кружна решетка, што ќе ги направи вашите очи попривлечни. Прстенестото светло е поврзано СО USB кабел, лесен за пристап до КОЈА било USB порта како компјутер, лаптоп, адаптер за напојување, банка за напојување итн., многу погодно за употреба. Доаѓа со држач за статив, изработен од висококвалитетен пластичен материјал, пренослив и лесен. Телескопски фестивал број : 7 Фестивалглавен Материјал : Пластична Боја : Бела, Розова Напојување : USBLED Моќност : DC5 V, 12 WLED : 128pcscolor Температура : 3200k-5500kdimming Опсег : 10% -100% Led Моќност : DC5 V, 12wled Температура На Бојата : Прилагодливи 3 Бои (Топло, Бело, Топло+Бело) LED Прстен-Светлина,7 делови што се повлекуваат висина.3200-5500k температура на бојата, прстенесто светло со 3 бои режими на светлина за префрлување, тие се бели, топло жолти, топло бели.Секој режим на осветлување има 10 прилагодлива осветленост за избор, може да ги задоволи вашите различни потреби за светлосни ефекти.11 Инчен Прстен-Светло и USB Напојувано : светлината во облик на прстен може да создаде ефект на кружна решетка, што ќе ги направи вашите очи попривлечни. Прстенестото светло е поврзано СО USB кабел, лесен за пристап до КОЈА било USB порта како компјутер, лаптоп, адаптер за напојување, банка за напојување итн.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата