• Со попуст
  • Неодамнешно
Вклучете Затемнето Лед Ноќно Светло Со Автоматско Сензор за Самрак До Зори, Прилагодлива Осветленост, Топло Светло, Ноќно Светло За Автоматско Вклучување За Бања, ?

Вклучете Затемнето Лед Ноќно Светло Со Автоматско Сензор за Самрак До Зори, Прилагодлива Осветленост, Топло Светло, Ноќно Светло За Автоматско

 
DEN 280.00

Количината на стоката
Това е достапна

АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ-СО нашиот автоматски сензор за самрак до зори, ноќното светло автоматски ќе се вклучи ноќе или кога осветлувањето ќе стане недоволно и автоматски ќе се исклучи кога просторијата повторно ќе стане светлина ЛЕД светлата произведуваат топла нежна светлина што е лесна за вашите очи, додека сепак се доволно светли за да го осветлат вашиот пат во темнината. ПРИЛАГОДЛИВА ОСВЕТЛЕНОСТ - нашето led ноќно светло има лизгач за прилагодување без чекори за да ја прилагоди осветленоста од 0 LM на 15 LM. Можете да ја поставите саканата осветленост за различни прилики за да обезбедите најдобро искуство со осветлување. Прекрасно печатени Дакел-Кратки Нозе Голем став слика. ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНА-Енергетски ефикасна ЛЕР технологија. Потрошувачката на енергија е само 0,5 вати, не е потребна замена на сијалицата, LED светилките траат до 20. Дизајн на приклучок ЗА Димензија 110В - 120в : 2,75 х 2,78 х 0,71 Во Големина На Слика : 2,10 х 2 инчи. УМЕТНОСТ ПЛОЧИ БРЕНД - НАШИТЕ ПРЕДВОДЕНИ ноќни светла се мали и компактни. Тие седат помалку од 3-4 инчи од ѕидот. Кога приклучувате во кој било стандарден штекер, ноќното светло нема да го попречи вториот штекер. Сликите се печатат во целосна боја со висока резолуција. Печатењето не ја попречува светлината ноќе. Печатени и собрани во САД. ОДЛИЧНО ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ НА СИТЕ ВАШИ СОБИ - бидете безбедни ноќе навигација низ вашиот дом. Нема повеќе испакнатини, удари, удирања или никулци. Користете ги декоративните ноќни светла во бањата, кујната, ходниците, детската соба, спалната соба, скалите, расадникот, гаражата. АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ - со нашиот автоматски сензор за самрак до зори, ноќното светло автоматски ќе се вклучи ноќе или кога осветлувањето ќе стане недоволно и автоматски ќе се исклучи кога просторијата повторно ќе стане светлина. ЛЕД светлата произведуваат нежна светлина што е лесна за вашите очи, додека сепак се доволно светли за да го осветлат вашиот пат во темнината. ПРИЛАГОДЛИВА ОСВЕТЛЕНОСТ - нашето предводено ноќно светло има прилагодување на лизгачот без чекори за да ја прилагоди осветленоста од 0 LM на 15 LM.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата