• Со попуст
  • Неодамнешно
Чаши за Пиво тида Кобо , 2,8 инчи, Смачкани 2 Парчиња

Чаши за Пиво тида Кобо , 2,8 инчи, Смачкани 2 Парчиња

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

(по парче) Прибл 3,7 х 2,8 х 2,8 инчи (9,5 х 7 х 7. Подарок Од Окинавското Море Рачно изработено стакло, стаклото Рјукио е најпопуларниот предмет во Тида Кубо. Смачкана Чаша За Пиво Ова ладно стакло е инспирирано од корални гребени и тропски риби во Окинавското Море. "Тејида" значи "Сонце" во дијалогот Окинава. Забелешка : стаклото Рјукио не е стакло отпорно на топлина, затоа ве молиме не истурајте вода што врие или други предмети. Исто така, ве молиме воздржете се од сушење садови или машини за миење садови. Исто така, бидејќи ова е рачно изработен производ, може да има мали разлики во моделот и бојата од сликите.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата