• Со попуст
  • Неодамнешно
Вода Шише Песна, 100 парчиња/Пакување 250мл Чиста Бела Хартија Чаши За Еднократна Употреба Кафе Чај Млеко Чаша Додатоци За Пиење Партиски Материјали

Вода Шише Песна, 100 парчиња/Пакување 250мл Чиста Бела Хартија Чаши За Еднократна Употреба Кафе Чај Млеко Чаша Додатоци За Пиење Партиски

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Дрво Капацитет : 250мл. Тип : Чаши За Кафе. Тип На Пиење : Чаши. Карактеристика : Еколошки. Чаши За Кафе За еднократна употреба Со Капаци, 100 парчиња/Пакување 250 мл Чисти Чаши За Бела Хартија За Еднократна Употреба Кафе Чај Чај За Млеко Додатоци За Пиење Партиски Материјали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата