• Со попуст
  • Неодамнешно
Инсинкератор Еволуција Септичка Помош 3/4 Кс Отстранување На Ѓубрето во Домаќинството

Инсинкератор Еволуција Септичка Помош 3/4 Кс Отстранување На Ѓубрето во Домаќинството

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

ОТСТРАНУВАЊЕ НА ЃУБРЕТО : Додека сите наши располагања се септички пријателски, Отстранувањето на Ѓубрето За Септичка Помош за Еволуција додава дополнителна доверба во домовите со септички системи Био-Полнењето, автоматско вбризгување на микроорганизми, помага во разградување на отпадот од храна. ТИВКО, НО МОЌНО : ова иновативно отстранување на отпадот од храна се одликува со напредна Технологија за намалување на Звукот за намалување на бучавата, нашиот ексклузивен, долготраен Индукциски Мотор Со Погон од 3/4 кс И Технологија Со Повеќе Мелење во 2 Фази за да се справиме со најтешките остатоци од храна. АМЕРИКАНСКИ БРЕНД ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ БРОЈ 1 : во домовите ВО САД има повеќе отстранувања на Ѓубре од Инсинкератор изградени Во Америка отколку сите други брендови заедно. Целосната линија на модели значи дека има едно право за секоја потреба и буџет. ПОБРЗО, ПОЧИСТО, ПОПАМЕТНО : ОД подготовка за оброци до чистење, Инсинкераторот помага да се направи брза и лесна за одржување на вашата кујна чиста со нашите иконски апарати : отстранување ѓубре и инстант диспензери за топла вода.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата