• Со попуст
  • Неодамнешно
Алуминиумски Ѕид Знак, Среќни Кампери Класа Ц Знак За Моторна Куќа Персонализиран со 1 Линија На Сопствен Текст, 9 Х 12

Алуминиумски Ѕид Знак, Среќни Кампери Класа Ц Знак За Моторна Куќа Персонализиран со 1 Линија На Сопствен Текст, 9 Х 12

 
DEN 329.28

Количината на стоката
Това е достапна

Персонализирани Само За Вас-Вклучува 1 линија на сопствен текст до 20 карактери Мерки 9 "Х 12" - Совршена големина за закачување во вашиот кампер или дисплеј дома. Лесен и Лесен За Закачување - вашиот знак вклучува отстранливи квадрати од пена за закачување на вашиот ѕид или друга површина. Без ' Рѓа Алуминиум - Знак, исто така, располага СО УВ слој за долготрајна внатрешна или надворешна употреба. Ве молиме запомнете : Персонализираните ставки не можат да се вратат. Двојно проверете го целиот правопис пред да ја поднесете вашата нарачка. Овој персонализиран алуминиумски декоративен знак е совршен за закачување на ѕидот во вашиот дом или моторна куќа. Карактеристики графика На Класа Ц Мотор Дома во вашиот избор на 6 бои. Изберете свој сопствен текст за да го направите знакот свој.025 дебел и знакот е висок 9 "широк за 12". Ув и отпорен на гребење слој. Вклучува отстранливи двострани квадрати за монтирање на пена за прицврстување на вашиот ѕид или може да се користи со штафелај (не е вклучен).


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата