• Со попуст
  • Неодамнешно
ДУШАТА НА ТИНГ Лажни Трепки Вештачки Трепки Трепки За Повеќекратна Употреба Природен Изглед Меки Лажни Трепки Со Меки Волумен Долги Дебели Трепки 6 Пара Пакет

ДУШАТА НА ТИНГ Лажни Трепки Вештачки Трепки Трепки За Повеќекратна Употреба Природен Изглед Меки Лажни Трепки Со Меки Волумен Долги

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

??Природен Изглед : Природниот дизајн го направи природен како вистинските трепки Одржувајќи ја вашата шминка суптилна и гламурозна во текот на целиот ден. ??Меки краеви Удобно : Изработени од најквалитетен материјал, овие трепки се исклучително меки и удобни. Тоа нема да ги иритира вашите очи, така што дури и нема да го почувствувате на очните капаци. ??Лесен За Употреба : доколку е потребно, можете да ги исечете трепките за да одговараат на ајлајнерот, потоа да нанесете лепак и на крајот да ги нанесете трепките и притиснете. ??Повеќепати : лажната трепка во природен стил е погодна за многу прилики. Вие ќе бидете најубавиот носејќи ја оваа лажна трепка на вашите очи без разлика дали сте на забава, на свадбена церемонија, на работа или во која било друга пригода. ??Различни Стилови На Трепки : Меки Лажни Трепки И Меки Трепки за да ги задоволат вашите различни потреби. Направете го вашиот ефект на шминка траен и шармантен. Одржувајте го вашето расположение опуштено и радосно. Лажните трепки во природен стил се погодни за многу прилики. Носењето вакви лажни трепки ќе направи вашите очи да изгледаат поголеми и попривлечни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата