• Со попуст
  • Неодамнешно
Мед Пчела Тематските Бебе Туш Игра Картички, Предвидувања и Совети двострани-30 во пакет - (БЕБИКС-002)

Мед Пчела Тематските Бебе Туш Игра Картички, Предвидувања и Совети двострани-30 во пакет - (БЕБИКС-002)

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Quantion quanty® : пакетот вклучува 30 комплети ●Димензија● : картичките се 5 Х 7 инчи. ●Материјал● : тие се направени од мат хартија и лесно се пишуваат. Тие се доволно дебели, така што не се лесни за рипување и мастилото не продира. Quest design® : овој дизајн се одликува со слатки мали рачно насликани медоносни пчели, зеленило, цветови, чешел за мед и забавни елементи со тематика на пчели.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата