• Со попуст
  • Неодамнешно
Адорила Менструални Чаши Торба За Складирање Случај, Силиконски Период Чаша Носење Торбичка, Патување Случај За Менструални Чаши

Адорила Менструални Чаши Торба За Складирање Случај, Силиконски Период Чаша Носење Торбичка, Патување Случај За Менструални Чаши

 
DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Пренослива кутија за менструална чаша изработена од силикон, мека и издржлива, може да складира 4 чаши со мала големина или 2 големи димензии или неколку тампони Мека менструална чаша торба за носење со отворен ремен за виси зглоб, јамка за појас, чанта, ранец итн. Куќиштето за менструална чаша е мало и компактно за лесно носење, идеално за патување, бизнис, забава итн. Димензии на торбичката за менструална чаша : 8с"х 4"х 1с" (22см х 10см х 4см). Содржина на пакетот : торбичка за чаши за чаши од силиконски период x 1. Карактеристики : - Пренослива силиконска торбичка која може да складира други мали предмети во секојдневна употреба, како што се мелеми за усни, кармин, клучеви, некои промени, накит итн. - Торбичката за чаши за чаши од силиконски период е еднократно и лесно се чисти. Забелешка : - само торба За складирање на менструални чаши, други не се вклучени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата