• Со попуст
  • Неодамнешно
Таг Луд Јас Срце Кошарка Четири Пакет, Црно/Бело/Црвено, Една Големина

Таг Луд Јас Срце Кошарка Четири Пакет, Црно/Бело/Црвено, Една Големина

 
DEN 122.08

Количината на стоката
Това е достапна

Ознаките луди уникатни и шарени ознаки за багаж го олеснуваат забележувањето на вашиот багаж на барање за багаж или на кое било друго место Изразете ја вашата страст со овој комплет од четири ознаки за премиум багаж за куфери ранци или која било ставка за патување. Задната страна на секоја ознака има четири приспособливи панели каде што можете да ги додадете вашето име и адреса и други информации за контакт. Секоја ознака вклучува елегантен и привлечен бел кожен ремен и месинг тока. Таг луд е апсолутно луд за дизајнирање и создавање на најдобрите ознаки за багаж во светот. Дизајните на таг луди се уникатни, забавни и шарени. Сега вашите куфери, торби и ранци ќе бидат полесни од кога било да се најдат и лоцираат на рингишпилот за багаж на аеродромот, во товарниот простор на воз или автобус или на количката во хотелот. Таг лудиот има совршена ознака за секоја личност и личност. Овие едноставни срце . дизајните доаѓаат во 20 дизајни и се нудат во 2 и 4 пакувања. Најдете ја ознаката што ја изразува вашата страст и добијте 2 или 4 од нив. Изградени од цврста пластика од 30 мил, овие прекрасни ознаки се издржливи, водоотпорни и отпорни на избледување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата