• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутија За Складирање зеродеко Контејнери Со Капаци Корпи За Облека Складирање За Плакари Канти За Складирање Облека Организатори На Плакари И Канти За Складирање

Кутија За Складирање зеродеко Контејнери Со Капаци Корпи За Облека Складирање За Плакари Канти За Складирање Облека Организатори

 
DEN 1582.40

Количината на стоката
Това е достапна

крпа Организатор За Складирање играчки : Функционален и разноврсен. Погоден за плакар, спална соба, перална, кујна, занаетчиска соба и многу повеќе. Склопувачки Контејнер За Плакарот : оваа кутија за облека за гардероба ги комбинира украсните и практичните, а за животот во домаќинството. Кошница за сарај : Преклопете ја кутијата за складирање и може да се стави насекаде, лесна за носење исто така. Детски Корпи За Играчки : тој е едноставен во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство за употреба. Склоплива Стрип Кратка Кутија : има едноставен дизајн, но многу практичен во употреба, што ви дава добро искуство со користење. Список на пакети 1 х Карактеристики на кутијата за складирање-тој е едноставен во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство за употреба носител на сарафани. - Материјал : Крпа валкана облека кошница. - Голем капацитет, можете да го поставите каде што сакате и да складирате различна облека, играчки итн организатор за складирање играчки. - Има одлична изработка, компактен е и практичен и нема лесно да се оштети Складирање Стрипови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата