• Со попуст
  • Неодамнешно
ДИАБОЛО Од Фунтрикс, Спин Како Професионалец, Почетник До Стручни Нивоа, Силни Стапчиња Од Фиберглас, Удобни Рачки Од Пена, Издржлив Кабел Со Брада, Вклучена Аплика?

ДИАБОЛО Од Фунтрикс, Спин Како Професионалец, Почетник До Стручни Нивоа, Силни Стапчиња Од Фиберглас, Удобни Рачки Од Пена, Издржлив Кабел Со

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

НАУЧЕТЕ ИМПРЕСИВНИ ВЕШТИНИ ЗА ДИЈАБОЛО-подгответе се да ги покажете своите вештини СО ДИАБОЛО Со Фунтрикс! Станете мајстор За Дијаболо и научете импресивни вештини со приклучување кон Нашата Академија Трикс АПЛИКАЦИЈА ФУНТРИКС-Пристапете До Академијата Трикс преку нашата Апликација Фунтрикс каде што можете да научите до 30 трикови од почетници до стручни нивоа. Заработете ги вашите медали за пристап до сите трикови. ИЗДРЖЛИВА И ИЗБАЛАНСИРАНА КОНСТРУКЦИЈА-Diabolo Од Funtrix доаѓа со V-стабилизатор помеѓу чашите за супер долги времиња на центрифугирање, стапчиња од фиберглас со рачки од пена за совршено држење и издржлив жичен кабел, за да можете да го вртите како професионалец!. ПРЕДИЗВИКАЈТЕ ГИ ПРИЈАТЕЛИТЕ и СЕМЕЈСТВОТО – Предизвикајте ги пријателите и семејството и забавувајте се гледајќи се и учејќи едни од други. Потребни се прецизни и фини моторни вештини, затоа подгответе се за некоја прекрасна забава, смеа и – дефинитивно – подобрување. ВКЛУЧУВА-1 Црвено И Портокалово Дијаболо : оска, две чаши, V-стабилизатор, стапчиња од фиберглас со рачки од пена и издржлив жичен кабел. Се што ви треба за почеток! Димензии : 4. Се препорачува за деца и луѓе на возраст од 6 и повеќе години. Подгответе се да ги покажете своите вештини СО ДИАБОЛО Од Фунтрикс! Станете мајстор За Дијаболо и научете импресивни вештини со приклучување кон Нашата Академија Трикс. Пристапете до Академијата Трикс преку нашата Апликација Фунтрикс каде што можете да научите до 30 трикови од почетници до стручни нивоа.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата