• Со попуст
  • Неодамнешно
Книжни Книги Завршува За Полици Дрвени Книжни Држач За Тешки Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

Книжни Книги Завршува За Полици Дрвени Книжни Држач За Тешки Книги Делител Модерен Декоративен 1 Пар

 
DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

●Големина●ова е 1 пар книжарници (вкупно 2), големина : 5 Х 3 Х 3,7 инчи Изработени од целото цврсто дрво, рачно полирани ги прават книгите помазни. Дебел дизајн, цврста поддршка не е лесно свиткана, уметничка страна,рамно дно, специјална печатена изработка книгите се едно смешно и убаво гледање на полицата или бирото. ①Материјалот е Во висококвалитетно дрво И челик што ги прави краевите на книгата тврди и издржливи за држење големи и тешки книги; книгата не се лизга бидејќи дизајнот Во форма На буквата Л, тие се поддржани од сопствената тежина на основата. €Заштедете Повеќе Простор Z дизајнот Во форма На" L " на украсните книжарници ви дава повеќе простор за книги на вашата полица бидејќи може да оди точно на работ на полицата. Одличен подарок за организирање книги, филмови,Двд-А,документи, видео игри за луѓе кои уживаат во читањето. € Дизајн ● Цврсто дрво и железо се комбинираат за да го зголемат природниот стил. Моделот на смешни книжарници е модерен и моден на едната страна.Книгите ќе направат вашиот дом/канцеларија/детска соба/спална соба/соба/канцеларии/библиотеки да изгледаат порелаксирано.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата