• Со попуст
  • Неодамнешно
Богатствата НА каролина CJ1074-JFC Писмо Ј Фудбал Сина И Златна Пена Подлога Сет од 4, Чаши Подлоги за Внатрешни и Надворешни, Подлога За Заштита На Масата, Анти Лизгање, ?

Богатствата НА каролина CJ1074-JFC Писмо Ј Фудбал Сина И Златна Пена Подлога Сет од 4, Чаши Подлоги за Внатрешни и Надворешни,

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена - СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи Апсорбирачки Подлоги. Измијте го подметачот во горниот дел од машината За миење садови Овие слатки подлоги имаат мек допир, доаѓаат со живописна боја и прекрасен дизајн, совршено се совпаѓаат со целиот стилски дом, кујна, дневна соба, бар, хотел, ресторани. Меките гумени подлоги за пијалоци од конзерви се водоотпорни, отпорни на прашина, брзо сушење, можат брзо да ја апсорбираат целата кондензација, истурените дамки од кафе и кола. Овие подлоги за пијалоци обезбедуваат поголема отпорност на топлина од другите подлоги направени од целосно плута, кожа, хартија, картон, може да се користат со топли или ладни чаши или чаши. Овие меки подлоги за пијалоци нема да ја изгребат вашата маса. Со текстура против лизгање на основата за подобрување на триењето, гумените подлоги за пијалоци можат цврсто да го фатат горниот дел од вашата маса.Тие се одлични за секоја маса, вклучувајќи дрво, гранит, стакло, мермер, метал и многу повеќе. Шеврон-Училиште Бои подароци, Шеврон - Училиште Бои колекционерски предмети, Шеврон - Училиште Бои Пена Подлога.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата