• Со попуст
  • Неодамнешно
Преден Раб Хард Шапка, Тип 1, Класа Г , Крцкалка, Бела

Преден Раб Хард Шапка, Тип 1, Класа Г , Крцкалка, Бела

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

€é Ставка : Хард Шапка Од 6-5/8 до 7-3/4. €●Заштита На Главата Суспензија Тип : Ratchet (8-Точка). `+Школка Материјал : Вбризгување-Обликувани Фиберглас. P2aqsw01a000 Хард Шапка, Ansi Класификација Тип 1, Класа G, Стил На Заштита На Главата Стил Предниот Раб, Заштита На Главата Суспензија Тип Замав Крцкалка (8-Точка), Заштита На Главата Боја Бела, Заштита На Главата Графика Без Графика, Одговара На Шапка Големина 6-5/8 до 7-3/4, Заштита На Главата Материјал Фиберглас, Додаток Опции За Монтирање Страна-Слотови, Заштита На Главата Вентилација Не, Висока Видливост Не, Стандарди ANSI Z89.1-2015, Серија Roughneck P2a.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата