• Со попуст
  • Неодамнешно
Торта послужавник Сребрена Торта Стојат Стакло Круг Кекс Стои Метал Десерт Дисплеј Со Кристално Приврзоци Торта Штанд

Торта послужавник Сребрена Торта Стојат Стакло Круг Кекс Стои Метал Десерт Дисплеј Со Кристално Приврзоци Торта Штанд

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Висококвалитетно железо, елегантно, прекрасно,издржливо и еколошко, Лесно за инсталирање, целосно еднократно и лесно миење Транспарентни стаклени површински плочи со рачно изработени украсени метални рамки, обвиткани со приврзоци од кристални лустери и монистра. Добри материјали, добра завршна обработка и добро заварување,рамномерно и издржливо, изгледа навистина врвно и убаво,никогаш не се ' рѓосува и избледува. ГОЛЕМИНА - 2 Големини : Мали : 14см (Ч), Дијаметар : 22см,Големи : 20см (Ч), Димензии : 31см. Повеќе функции : може да се користи како дисплеј за торта, држач за кекси, штанд за десерти, бонбони, колачиња или сервирајте за овошје, совршен за свадби, забави, роденденски забави или какви било други настани. Може да се користи како дисплеј за торта, држач за кекси, штанд за десерти, бонбони, колачиња или сервирајте за овошје, совршен за свадби, забави, роденденски забави или какви било други настани. Пакетот вклучува : 1*ГОЛЕМИНА на штандот За Торта - 2 Големини : Мали : 14см (Ч), Дијаметар : 22см,Големи : 20см (Ч), Димензии : 31см за чистење, користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата