• Со попуст
  • Неодамнешно
Пестик Женски Дали Се Запознавме? Отворени Ранци, Пепел, Една Големина

Пестик Женски Дали Се Запознавме? Отворени Ранци, Пепел, Една Големина

 
DEN 312.32

Количината на стоката
Това е достапна

Преклопете ја спојката со затворање на патент Вештачка кожа база и трим. Метален хардвер. Ткаенина поставата. Носете ги вашите работи со стил со Пестик дали сме сретнале преклопна Спојка со затворање на патент. Ременот за зглоб со влечење кожа и метал хардвор се убави детали. Ткаенина наредени.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата