• Со попуст
  • Неодамнешно
Силиконска Обвивка На Телото на фотоапаратот Заштитник За Заштитник За Insta360 X3 Додатоци За Камера

Силиконска Обвивка На Телото на фотоапаратот Заштитник За Заштитник За Insta360 X3 Додатоци За Камера

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

1 Силиконски заштитен капак, сеопфатна заштита на камерата, за да се спречи телото од гребнатини и испакнатини. Удобно е и погодно за инсталирање/отстранување на камерата. Камерата е инсталирана и отстранета од дупката на батеријата на силиконскиот заштитен случај, кој е едноставен, удобен и удобен. Позицијата на батеријата и положбата НА усб-капакот имаат целосни слотови. Можете брзо да ја замените батеријата, да ја отстраните картичката Micro SD и да го отворите И затворите USB капакот без да го отстраните заштитниот капак. Дупки како што се предни/задни индикаторски светла, предни/задни/лево/десно пикапи, звучници итн. сите се прецизно отворени. Компатибилен со оригинални додатоци како што се огледало за заштита на објективот, придружник за пренос на блиц, адаптер за аудио полнење, далечински управувач за полнење селфи стап, невидлив селфи стап и така натаму. Карактеристики : 1. Силиконски заштитен капак,сеопфатна заштита на фотоапаратот, за да се спречи телото од гребнатини и испакнатини2. Удобно е и погодно за инсталирање/отстранување на камерата. Камерата е инсталирана и отстранета од дупката на батеријата на силиконскиот заштитен случај, кој е едноставен, удобен и удобен. Позицијата на батеријата и положбата НА усб-капакот имаат целосни слотови.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата