• Со попуст
  • Неодамнешно
Шинекс Брусење Дрво Лист #800-Синкаво Виолетова

Шинекс Брусење Дрво Лист 800-Синкаво Виолетова

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Шинекс брусење листови Синкаво Виолетова. Бидејќи е без затнување и има дебелина што удобно се вклопува во вашата рака, листот за брусење има подобра обработливост од шкурката, обезбедува рамномерно завршена површина без длабоки гребнатини. Листот За Брусење е најсоодветен за работа на закривени површини со својата флексибилна структура. Перфорациите се додаваат во центарот, така што може да се пресече на половина. Употреблив е и во вода и во масло. Материјал : абразивна неткаена ткаенина од хемиски влакна, Изработена Во Јапонија. Големина : 150 х 230 х 7,5 мм (може да се намали половина). Шинекс брусење листови. Синкаво Виолетова. Бидејќи е без затнување и има дебелина што удобно се вклопува во вашата рака, листот за брусење има подобра обработливост од шкурката, обезбедува рамномерно завршена површина без длабоки гребнатини. Листот За Брусење е најсоодветен за работа на закривени површини со својата флексибилна структура. Перфорациите се додаваат во центарот, така што може да се пресече на половина. Употреблив е и во вода и во масло. Материјал : абразивна неткаена ткаенина од хемиски влакна, Изработена Во Јапонија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата