• Со попуст
  • Неодамнешно
Двоглед, Телескоп, 30Х60, висока Моќност, висока Дефиниција, Слаба Осветленост, Прилагодлив, Отворено, Патување, Детски Подароци Црно

Двоглед, Телескоп, 30Х60, висока Моќност, висока Дефиниција, Слаба Осветленост, Прилагодлив, Отворено, Патување, Детски Подароци Црно

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Производот е долг 9 см и широк 6 см Телескопот е 30Х60, а видното поле е 126м/1000м, што е многу јасно. Дијаметарот на излезната зеница е 3мм, растојанието на излезната зеница е 11мм, а најблиското растојание е 3м. методите на фокусирање се централно фокусирање и фокусирање на десниот окулар, што може да ја прилагоди најдобрата фокусна должина на набудување според различни сцени и да добие јасни резултати од презентацијата. Објективниот слој на објективот и повеќеслојниот оптички филм можат ефикасно да ги заштитат очите. Оптичкиот филм антирефлексија на окуларот има јасно и удобно визуелно поле. Силна пропустливост на светлина, модерен дизајн, удобно чувство на рака и практично носење. Многу е практично без разлика дали одите на кампување или настапувате на забава. Име на производот : телескоп, двоглед, надворешен телескопрезолуција : HDMagnification на инструментот : 10exit ученик растојание : 11 цел : граѓански телескоп видното поле : 126m/1000mmedel : 30x60speciations : HD црна, HD камуфлажна функција тип : обичен телескоп exit зеница дијаметар : 3 Structure : двоглед.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата