• Со попуст
  • Неодамнешно
Рииби Мини Ево Случај - Силиконски Заштитен Случај За Фуџи Мини ЕВО Инстант Камера-Мека Гумена Лесна Кутија За фуџифилм ево-Вајт

Рииби Мини Ево Случај - Силиконски Заштитен Случај За Фуџи Мини ЕВО Инстант Камера-Мека Гумена Лесна Кутија За фуџифилм ево-Вајт

 
DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ-прилагодено дизајнирано за 2-во-1 фуџифилм мини ЕВО хибридна инстант камера Користете вистинска фуџи мини ево камера како модел, силиконската кутија совршено одговара на камерата фуџифилм ево Тоа нема да влијае на употребата на додатоци за фуџи ево и печатење фотографии. УНИКАТЕН МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетен силикон, многу лесен. Овој силиконски фуџи мини ево случај ќе ја заштити вашата ево камера без додавање дополнителна тежина. Мека издржлива гума, ќе го заштити вашиот фотоапарат од гребнатини, оштетувања и нечистотија. ПРАКТИЧЕН и СТИЛСКИ - целосно опремен фуџи мини ево случај и издржлив материјал, што го прави добар партнер на љубител на фотографирање и фотограф. Тоа е убав избор за Денот На Таткото, Денот на Мајката, Роденденот, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот На Вљубените, божиќниот подарок. ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН-Прецизно сечење, сите дупки на копчињата за функции и излез за фотографии на врвот на овој случај фуџи ево, кои ви помагаат да снимате совршени моменти секој пат, или да печатите фотографии без да ја извадите камерата од силиконската кутија ево.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата