• Со попуст
  • Неодамнешно
Давиту Степер Мотор-5 парчиња/Многу! 17 Степер Мотор 56оз-во 1,8 степен за 3д Печатач Цпу Комплети Должина На Телото 40мм Степер Мотор 17 СЕ РОХС

Давиту Степер Мотор-5 парчиња/Многу! 17 Степер Мотор 56оз-во 1,8 степен за 3д Печатач Цпу Комплети Должина На Телото 40мм Степер

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сертификација : ИСО Сертификација : се. Сертификација : РОХС. Број на модел : Степер Мотор 42ХС40134. 17 Степер Мотор 56оз-во 1,8 степен за 3д Печатач Цпу Комплети Должина На Телото 40мм Степер Мотор 17 Н. рохсмор фотографии од 17 степер мотор направени од нашата заедничка камера : (Направени од нас и без ПС, така што производот изгледа подобро од фотографијата.) Димензијата и жиците на степер моторот 17 : режимот на вратило на степер мотор : ако ви треба држач За Мотор, кликнете фото : специфики На Ставката : Сертификација : Изоцертификација : Сертификација : Рохстип : број На Хибриден Модел : Степер Мотор 42хс40134фаза : 2степ агол( степени) : 1.8 вртежен момент на Држење : 40 N.cm (56 мл-ин)Струја / фаза : 1.3 точност на отпорот : +-10% : Точност На Аголот На Чекорот : +-5% диелектрична јачина : 500вак/1 минута : Температура на Околината : - 20с~+50цфрам големина : 17, 42мм : Должина на телото : 40ммоблик : квадрат : примена : Индустриски Машини.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата