• Со попуст
  • Неодамнешно
Уфм Машки Бамбус Краток в/Патентиран Адџ. Поддршка Торбичка Долна Облека За Мажи

Уфм Машки Бамбус Краток в/Патентиран Адџ. Поддршка Торбичка Долна Облека За Мажи

 
DEN 415.20

Количината на стоката
Това е достапна

Вискоза-Спандекс затворање на врвка. Машинско Перење. [ВАЖНО ! ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА СЛИКАТА НА ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ИЗБОР ЗА НАЈДОБРО ВКЛОПУВАЊЕ] УФМ РАЗЛИКА : Долна Облека За Мажи е единствениот бренд на машка долна облека што нуди и изолација и поддршка. ЗА разлика од другите долна облека за торбички кои имаат тенки мрежести стакла или торбички со претходна големина кои не нудат витална поддршка, долната облека НА УФМ е дизајнирана да создаде прилагодено вклопување што ја поддржува вашата машкост и да се движи со вашето тело за да спречи контакт со кожата и да го елиминира триењето. ДИШЕ, КУЛ И УДОБНО : Сложено дизајниран за мажи кои сакаат стилска долна облека со целодневна удобност и поддршка. Овие ултра меки и удобни гаќички се направени од 95% вискоза (направена од бамбус) и 5% мешавина од спандекс кои нудат фитил од влага, лесен и дише за дополнително ладење, но сепак силен и издржлив. Генерација 4 гаќичките сега имаат пократка врвка за влечење, дополнителна просторија (ако ви треба), повеќе големини и бои, стилски крој со помал пораст и подлабока патека за врвка. РАБОТЕТЕ НАПОРНО, ИГРАЈТЕ ПОНАПОРНО : Долната Облека за Мажи ја прави најудобната машка долна облека за спортисти и викенд воини. Нашите боксерски гаќи се совршени за сите видови атлетски спортски активности, вклучувајќи, вежбање, трчање, возење велосипед, пешачење, триатлони, голф, кошарка, бејзбол, фудбал, јога, лов на кампување, риболов со кајакарство и многу повеќе.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата