• Со попуст
  • Неодамнешно
Павилјон Подарок Компанија 71613 Филозофии-Погледнете Како Таа Искри! Водоотпорна Торба За Свадбена Шминка Нараквица, Цврста

Павилјон Подарок Компанија 71613 Филозофии-Погледнете Како Таа Искри! Водоотпорна Торба За Свадбена Шминка Нараквица, Цврста

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : водоотпорна кеса за шминка со Патент, спакувана во пластична полибаг, е направена од полиуретан ВНАТРЕШЕН ДИЗАЈН : " Погледнете како Таа Искри " текстот и придружната слика на невестата се испечатени на предниот дел од торбата, додека дијамант и срцев модел се отпечатени на задната страна. СОВРШЕН за ПОДАРОЦИ : Совршен За подарување на идната невеста. УПАТСТВА ЗА НЕГА : избришете ја со влажна крпа. Достапни СЕ И ПОВЕЌЕ ПРОИЗВОДИ : чаши, бележници и кутии за спомен во ист стил. Филозофијата е линија на предмети за свадбени подароци дизајнирани од Компанија За Подароци За Павилјони. Оваа линија вклучува украси, садови/Кутии за накит, чаши за патување, чаши за вино и вреќи за шминка. Совршени подароци од или за невестата на нивниот посебен ден.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата