• Со попуст
  • Неодамнешно
Колумбија Машки Рај Хилс Худи

Колумбија Машки Рај Хилс Худи

 
DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Странични џебови. Истегнете ја врзувањето на хаубата, манжетната и полите. Погледнете и чувствувајте се добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградена за да бидете удобни и заштитени во текот на целата сезона.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата