• Со попуст
  • Неодамнешно
Патриотски Колектор Серија Премиум Квалитет Армија Чест Медалјони-4

Патриотски Колектор Серија Премиум Квалитет Армија Чест Медалјони-4

 
DEN 327.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено купување за подарок Голема изработка. А мора да се купи точка. Произведено во САД. Овој прекрасен медалјон-армија (4") ги има најдобрите детали и највисок квалитет што ќе ги најдете насекаде! медалјон-армија (4") е навистина извонреден. Детали за производот : состојба : сосема нова ставка Sku : ss-eag-md1005.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата