• Со попуст
  • Неодамнешно
ТРЕКСД Дами Екран На Допир Кожни Ракавици Дами Зима Топло Возење Ракавици За Прсти

ТРЕКСД Дами Екран На Допир Кожни Ракавици Дами Зима Топло Возење Ракавици За Прсти

 
DEN 5063.52

Количината на стоката
Това е достапна

Во зима, тоа е од суштинско значење Не заборавајте да си купите добар пар ракавици. Отворено возење и возење рекреативни ракавици. Мека и повеќе ласкава форма на рака. Три ленти за искривување на грбот го продолжуваат погледот. Во зима, тоа е од суштинско значење.Не заборавајте да си купите добар пар ракавици.Отворено возење и возење рекреативни ракавици.Мека и повеќе ласкава форма на рака.Три ленти за искривување на грбот го продолжуваат погледот.Ракавиците се направени од leather.So овие ракавици се многу топли.Направете удобна и топла нега.Прилагодете се за да ги исполните различните услови за носење.Материјал : кожа.Забелешка : Поради светлината, може да има мала разлика во бојата.И поради рачно мерење, може да има грешка од 1-3 см. Податоците се само за повикување, ве молиме разберете.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата