• Со попуст
  • Неодамнешно
Реисо Xbox 360 Контролер, 7.2 стапки USB Жичен Контролер Gamepad Компатибилен Со Microsoft Xbox 360 &засилувач; Тенок 360 Компјутер Прозорци

Реисо Xbox 360 Контролер, 7.2 стапки USB Жичен Контролер Gamepad Компатибилен Со Microsoft Xbox 360 &засилувач; Тенок 360 Компјутер

 
DEN 78.88

Количината на стоката
Това е достапна

ЗАБЕЛЕШКА - Овој Xbox 360 жичен контролер е производ од трета страна Систем-Прецизен Жичен Контролер компатибилен Со Xbox 360 и компјутерски оперативни системи. ЗАБЕЛЕШКА : за работа СО КОМПЈУТЕР, играчот треба да инсталира систем за возачи. Приклучете И ИГРАЈТЕ-само треба да го вклучите жичениот Контролер Xbox 360 во КОМПЈУТЕРОТ или Xbox 360. Може да почне да работи се додека е поврзан, а не долго време чекајќи примање веб-сигнал. МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ-Овозможува максимална удобност и бескрајна игра, новите копчиња на левото и десното рамо се дизајнирани за лесна употреба. Матирано лице дизајн поседуваат лизгање функција. ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ВИБРАЦИИ - овој USB Xbox 360 контролер ги прави вашите игри пореални што ќе ги почувствувате секоја несреќа, удар, експлозија и многу повеќе со своите мотори за повратни информации со двојни вибрации (во поддржани игри). XBOX LIVE PLAY-Интегрираните слушалки џек поседуваат можност за снимање аудио за Xbox 360 игри за да одговараат на вашите personal преференции За Xbox live play. Тие ќе ве доведат во сонлива сцена за игри. Зошто треба да изберете контролер За жичен компјутер Реисо За Xbox 360? Контролорот Xbox 360 има продолжен кабел од 7,2 стапки и подобрен ergономски дизајн. Централизираното Копче За Водич Xbox ви овозможува брз пристап до библиотеките за дигитални филмови, музика и игри. Крајната во гејмер флексибилност, прецизност, контрола, квалитет и удобност се сите ваши. Забелешка : Направено од трета компанија, а не Од Мајкрософт.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата