• Со попуст
  • Неодамнешно
СОЛУСТ Цветен Декор Роза Во Стаклена Купола Со Светло ЛЕД Стаклена Купола Лесна Божиќна Работна Површина Светилка Централно Парче Украси За Божиќ Празник Новогод?

СОЛУСТ Цветен Декор Роза Во Стаклена Купола Со Светло ЛЕД Стаклена Купола Лесна Божиќна Работна Површина Светилка Централно Парче

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик, убав, шармантен и привлечен изглед Совршено во согласност со темата На Денот на Вљубените, донесе повеќе романтична атмосфера, создаде повеќе забава и радост. Дополнителна декорација за разни романтични настани. повеќе шарм и убавина за декорација на забави. Изработен од квалитетен материјал, издржлив за употреба, не е лесен за, поддржува долготрајна употреба. Овој лажен цвет од роза никогаш нема да венее и да умре, ќе ви донесе бесконечна љубов и убавина. Карактеристики Боја : како што е прикажано Материјал : ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, Апс Size Големина : 12. Напојување : USB кабел (Вклучен) И Три Aaa батерии ( не е вклучен ) Пакет Вклучувајќи - 1 x Роза Цвет СО LED Светла.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата