• Со попуст
  • Неодамнешно
Зом 2 Парчиња Ротирачка Леплива Кука Со Три Гранки Силна Кука За Лежиште 6лб Оптоварување Кујна Ѕидна Закачалка Бања Кујнски Куки #1

Зом 2 Парчиња Ротирачка Леплива Кука Со Три Гранки Силна Кука За Лежиште 6лб Оптоварување Кујна Ѕидна Закачалка Бања Кујнски Куки 1

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

*Ротирачки Ѕид Кука со 3 гранка дизајн, ротирачки, можете да го прилагодите аголот како што ви е потребно *Куките За ротирање може да се користат за закачување растенија, облека, клучеви, четка, крпа, чадор, престилка,накит и други работи со мала тежина. *Широко се користи во бања, кујна,спална соба,плакар,канцеларија итн., погоден за внатре и на отворено. *Самолеплив дизајн, лесен за лупење на анф стап, без дупчење, лесен и удобен за инсталирање; Дизајниран Да се справи со потешки товари, цврст и да трае долго време. *Пакетот вклучува : 2 Парчиња ротирачки ѕидни Куки. *Ротирачки Ѕид Кука со 3 гранка дизајн, ротирачки, можете да го прилагодите аголот како што ви е потребно. *Куките За ротирање може да се користат за закачување растенија, облека, клучеви, четка, крпа, чадор, престилка,накит и други работи со мала тежина. *Широко се користи во бања, кујна,спална соба,плакар,канцеларија итн., погоден за внатре и на отворено. *Самолеплив дизајн, лесен за лупење на анф стап, без дупчење, лесен и удобен за инсталирање; Дизајниран Да се справи со потешки товари, цврст и да трае долго време.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата