• Со попуст
  • Неодамнешно
3дроза 3дроза-Розета-Слатка Храна-Закуски Закуски Закуски-Држачи За Пенкало За Плочки

3дроза 3дроза-Розета-Слатка Храна-Закуски Закуски Закуски-Држачи За Пенкало За Плочки

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Димензии( во инчи) : 5 l x 5 W x 1 2/3 H Вклучува една керамичка плочка со висок сјај од 4,25" x 4,25". Направено од цврсто дрво. 3 дупки за прибор. Слика од едната страна. Закуски Закуски Закуски Држачот За Пенкало За Плочки е одличен на биро или шалтер. Изработени од висококвалитетно цврсто дрво со сатенска завршница. Слика прикажана на еден вметнат висок сјај 4.25 " керамичка плочка. Вкупната големина е 5 "х 5" х 1 2/3 "со 3-1 1/3" врвни дупки.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата