• Со попуст
  • Неодамнешно
Sealey DBC600 Duraboot Рашири CVJ Подигање, 76mm-99mm

Sealey DBC600 Duraboot Рашири CVJ Подигање, 76mm-99mm

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дијаметар на зглобот : 76мм-99мм Дијаметар На Зглобот : 76мм-99мм.Направено Од висококвалитетен неопрен кој е отпорен на маснотии, вода, озон, абразија и екстремни температури. Испорачано со комплет за монтирање, вклучувајќи клипови и кесичка за маснотии.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата