• Со попуст
  • Неодамнешно
Hautmec Паметни 38-Парче Магнетни Шрафцигер Во Собата, Ratchet Алатки Во Собата Со Паметни Удобен Отворен Случај, ЗА ПОПРАВКА DIY И Изведувачот HT0164-BS

Hautmec Паметни 38-Парче Магнетни Шрафцигер Во Собата, Ratchet Алатки Во Собата Со Паметни Удобен Отворен Случај, ЗА ПОПРАВКА DIY И Изведувачот

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА ● 38 Еез магнетски клуч за крцкање и шрафцигер поставени за лесно затегнување и олабавување на прицврстувачите; овој комплет се вклопува во секој простор – студентски домови, гаражи, станови и многу повеќе, погоден за ПОПРАВКА НА САМОДОВЕРБА и изведувач. ●КОМПАКТНИОТ Компактен дизајн овозможува да дојдете со вас насекаде; или интегрираната дупка за закачување го олеснува закачувањето на гаражната работна маса отпорна на корозија за дополнителна јачина; рачката што не се лизга обезбедува удобно, сигурно држење. ●ШИРОКИ ГОЛЕМИНИ ● овој сет на алатки за поправка вклучува 38 парчиња шрафцигер бит : SL3,SL4(x2),SL5(x2),SL6; Ph0,P1(x2),Ph2(x2),Pz0,Pz1(x2),Pz3; S0,S1,S2,S3; T10,T15,T20,T25,T30; HEX3,HEX4,хекс5,Хекс6; исто така,вклучуваат 6 парчиња приклучоци 5,6,7,8,9,10 мм,1 парче адаптер. ● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА ● 38 Еез. магнетски клуч за крцкање и шрафцигер поставени за лесно затегнување и олабавување на прицврстувачите; овој комплет се вклопува во секој простор – студентски домови, гаражи, станови и многу повеќе, погоден за ПОПРАВКА НА САМОДОВЕРБА и изведувач.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата