• Со попуст
  • Неодамнешно
Jinинвуд Превелк бебе чевли момче девојче новороденче деца дете дете дете од прва прошетка Подарок мечка розова

Jinинвуд Превелк бебе чевли момче девојче новороденче деца дете дете дете од прва прошетка Подарок мечка розова

 
DEN 939.20

Количината на стоката
Това е достапна

Сосема нова оригинална кожа горната и поставата отпорна на меки кожени ѓон што се перат со рака или машина, должина на ногата на нозете на воздухот 0-6) 4,5 инчи (11,5 см) 6-12month 5 инчи (12,7 см) 12-18month 5,5 инчи (14 см) 18 -24month 6 инчи (15,2 см) 24-30 месечен 6,5 инчи (16,4 см) 30-36month 7 3/8 инчи (18,7 см)


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата