• Со попуст
  • Неодамнешно
Специфична женска женска јога јакна 1/2 поштенски пуловер Термичко руно атлетски долг ракав што работи на врвот со дупки со палецот

Специфична женска женска јога јакна 1/2 поштенски пуловер Термичко руно атлетски долг ракав што работи на врвот со дупки со палецот

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Полиестер, спандекс, руно Затворање на патент. 90% полиестер, 10% спандекс. Јога јакна има помек, поприродно чувство-90% полиестер, 10% спандекс. Ова е тенок стил на вклопување, ако претпочитате лабаво вклопување, ве молиме, големината нагоре. Затворање на патент. 1/2 поштенски пуловер со одлична изведба на истегнување за маѓепсано движење и удобност. Прецизната изработка го прави овој пуловер висок квалитет, привлечен и издржлив. Се одликува со лесна конструкција, рамни ракави на раблан и мек допир. Дупките за палецот помагаат да ги задржите ракавите на место, да не се менувате и да мавтате на ветрот. Покријте ја и дланката, направете ги рацете топли во ладно време. Високата јака на вратот ќе ве задржи топло и ќе ве натера да изгледате повеќе спортски. Во исто време, можете да го повлечете патентот надолу, тоа би било лабава јака од вратот, ве тера да се опуштите. Оваа атлетска јакна е совршена облека за живот за жени. Одлично е со фармерки, шорцеви, џемпери. Совршен избор за спорт на отворено, тренингот, пешачење, трчање, јога, назад на училиште или дневно носење. Полиестер, спандекс, руно. Затворање на патент. 90% полиестер, 10% спандекс. Јога јакна има помек, поприродно чувство-90% полиестер, 10% спандекс. Ова е тенок стил на вклопување, ако претпочитате лабаво вклопување, ве молиме, големината нагоре. Затворање на патент. 1/2 поштенски пуловер со одлична изведба на истегнување за маѓепсано движење и удобност. Прецизната изработка го прави овој пуловер висок квалитет, привлечен и издржлив. Се одликува со лесна конструкција, рамни ракави на раблан и мек допир. Дупките за палецот помагаат да ги задржите ракавите на место, да не се менувате и да мавтате на ветрот. Покријте ја и дланката, направете ги рацете топли во ладно време.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата