• Со попуст
  • Неодамнешно
Врски за пресврт на меканиксити 3,54 Врза за затворање на хартија за врзување леб, бонбони, колачиња, торби за подароци за занаети со уметнички производи портокал од 5

Врски за пресврт на меканиксити 3,54 Врза за затворање на хартија за врзување леб, бонбони, колачиња, торби за подароци за занаети

 
DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Врските со пресврт на хартија може да бидат искривени на повеќето меки торби за затворање, погодни за многу прилики, како што се претстојниот празник, забавата на фестивалот, ракотворби или занаети, пакување на торби за подароци и така натаму Должина : 3,54-инчен / 9см; Ширина : 0,16-инчи / 4мм; Боја : портокал; Материјал : хартија, галванизирана железна жица; Компатибилен : Употреба на сите намени; Во пакетот на : 500 x занаетчиски врски. Врските со пресврт се изработени од силна внатрешна галванизирана железна жица и надворешна хартија, издржлива, водоотпорна, флексибилна и еднократна употреба. Можете да ги користите на торби за подароци. Лесно за работа, само извртувајте ги на жиците, закуска, уметност или занаетчиски кеси, а потоа завршете. Можете да ги користите за кодирање во боја, светлата боја ги добива вашите предмети лесно забележани. Што е ова? Врските со пресврт на хартијата се флексибилни за врзување торби, пакување, жици или жици, за да се задоволат вашиот занает или да се организираат потреби. Тие можат да бидат искривени на повеќето меки торби за затворање, погодни за многу прилики, како што се претстојниот празник, фестивалската забава, ракотворби или занаети, пакување со торби за подароци и така натаму. Што ќе добијам? Врските со пресврт, ние ги нудиме овде , се во големина на : Материјал : хартија, галванизирано железо Wirecompatible : usel должина на употреба : 3,54-инчи / 9cmwidth : 0,16-инчи / 4mmcolor : портокалн Пакет на : 500 x Занаетчиски пресврт врски за врски има предности на производот? Врските со пресврт се изработени од силна внатрешна галванизирана железна жица и надворешна хартија, издржлива, водоотпорна, флексибилна и повторна употреба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата