• Со попуст
  • Неодамнешно
Вкупен Пакет-Изберете Десктоп Или Монтажа На Ѕид

Вкупен Пакет-Изберете Десктоп Или Монтажа На Ѕид

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

ВКУПНО МОНТИРАЊЕ е доверлив лидер во монтажата на електроника Со страстен тим со седиште во близина На Сиетл, над 70 патенти, над 50.000 прегледи со пет ѕвезди и долга историја на квалитет од основањето во 2007 година, ВКУПНАТА МОНТАЖА постојано обезбедува сигурност и врвни карактеристики. Вкупните закачалки за слушалки ви овозможуваат ДА ГИ МОНТИРАТЕ СЛУШАЛКИТЕ РЕЧИСИ НАСЕКАДЕ, вклучително и на ѕид, биро или куќиште за КОМПЈУТЕР. Вкупните закачалки за слушалки ви овозможуваат ДА ГИ МОНТИРАТЕ СЛУШАЛКИТЕ РЕЧИСИ НАСЕКАДЕ, вклучително и на ѕид, биро или куќиште за КОМПЈУТЕР. ВКУПНО МОНТИРАЊЕ е доверлив лидер во монтажата на електроника. Со страстен тим со седиште во близина На Сиетл, над 70 патенти, над 50.000 прегледи со пет ѕвезди и долга историја на квалитет од основањето во 2007 година, ВКУПНАТА МОНТАЖА постојано обезбедува сигурност и врвни карактеристики.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата