• Со попуст
  • Неодамнешно
Motzu 10 Парчиња Молња Полнач Кабел Штедач | macbook iPhone Микро USB Заштитник | КОМПЈУТЕР/Лаптоп Лаптоп Лаптоп Кабел За Полнење Чувар, Компјутери, И Полначи, Заштита На Вашата

Motzu 10 Парчиња Молња Полнач Кабел Штедач | macbook iPhone Микро USB Заштитник | КОМПЈУТЕР/Лаптоп Лаптоп Лаптоп Кабел За Полнење Чувар, Компјутери,

 
DEN 1425.60

Количината на стоката
Това е достапна

ЦЕЛОСНО ЗАШТИТЕТЕ ГИ сите КАБЛИ : Заштитниците на Каблите се дизајнирани со високо флексибилен силикон и може да се користат како заштитник на кабелот за полнач на телефонот и зачувувач на полнач за телефони за целосно заштита на каблите за сите уреди, вклучувајќи, мобилни телефони, компјутери, лаптопи, кабли за молња, компјутери, списокот продолжува и продолжува СПРЕЧЕТЕ ГИ КРАЕВИТЕ НА КАБЕЛОТ НЕКОГАШ ПОВТОРНО ДА СЕ СКРШАТ ИЛИ ОДВОЈАТ. СЕ ЧУВСТВУВА ДОБРО НА ДОПИР : Покрај заштитата на Сите ВАШИ USB кабли / кабли, Заштитникот На Кабелот се чувствува изненадувачки убаво и е забавно да се инсталира на кој било крај на жиците. Користете го како заштитник на кабелот за слушалки или капакот на кабелот за полнач. Едноставно допирање може да го ослободи и вашиот стрес! Сепак, уште подобро, Заштитниците На Кабелот изгледаат супер кул. Не станува подобро од ова!. ДАЛИ НИЕ СЕ СПОМЕНЕ : кабел заштитник работи со речиси сите компјутерски и мобилни телефони кабли. Можете дури и да го користите во речиси ништо како заштитник за кабли за миленичиња, заштитник за кабел за џвакање, заштитници за кабел од домашни миленици, заштитник за жица од домашни миленици и како жичана заштитна цевка за телефонски и компјутерски кабли. УМОРНИ ОД ЗАМЕНА НА ВАШИТЕ МОЛЊА КАБЛИ : Молња е вашиот постојан фикс на сите оние оштетени молња кабли. Совршено работи како олеснување на напрегањето на кабелот или кабел за животни, така што нема да мора да се занимавате со поправка на кабел или поправка на кабел на iphone и излитена поправка на жица. Можете да купите полначи на големо без грижи и Заштитник На Кабелот со вашиот телефонски кавијар. Заштедете пари со заштита на вашата инвестиција. СУПЕР ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : не се вклучени лепило или сложени чекори, инсталирањето на Овие Спирални Обвивки за Кабли е лесно како што станува. Се што треба да направите е да го завиткате заштитникот на кабелот за полнење околу УСБ-жицата и тој ќе работи како заштитен ракав за да спречи каква било штета да дојде до кабелот без да ја намали флексибилноста или функционалноста.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата