• Со попуст
  • Неодамнешно
Пронајдете ѓердан за шифрирање на тркалезно масло од масло со почетен за жени девојки од не'рѓосувачки челик 18K злато Дво тонаво шупливо писмо А до Z приврзок подаро

Пронајдете ѓердан за шифрирање на тркалезно масло од масло со почетен за жени девојки од не'рѓосувачки челик 18K злато Дво тонаво шупливо

 
DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

? Овој ѓердан од шкафот содржи дополнително 1 капка и 7 парчиња подлошки за полнење за ваша погодност ♚? Материјал : Направено од високо квалитетно злато од 18 килограми на метал од база од не'рѓосувачки челик со одлично полирање и електропласирачко занаетчиство, што ќе го направи да изгледа прекрасно и искривено. Нашиот ѓердан за шкафче за масло од дифузер е без никел, без олово, здрав до кожа, а не 'рѓа, оцрнувана или избледена. ♫? Мерење : Должина на ланецот : 20inch + 2inch/50cm + 5cm ланец на екстендер. Можете да ја прилагодите должината како што сакате. Ширина на ланец : 2мм/0,08инч со затворач на јастог од јастог. Дијаметар на шкаф : 0,98инч /25мм многу нежен за жени и девојчиња. ❥? Применливи прилики : Дневно носење, забава, датум, топка или матурска, дури и можете да ја користите како украс за дома или автомобил. Носете го ова за да му помогнете на олеснување на стресот или да го подобрите расположението откако ќе го ставите омилениот парфем. ❤? Божиќни подароци. Без обезбојување. Нема деформација и светла. Направено од здрав 316 L нерѓосувачки челик : убава тежина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата