• Со попуст
  • Неодамнешно
NetApp FAS6070 FILER со 2 напојувања и шини

NetApp FAS6070 FILER со 2 напојувања и шини

 
DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Net App FAS6070 FILER со 2 напојувања и шини Net App FAS6070 FILER со 2 напојувања и шини. Net App FAS6070 FILER : - 2 напојување - шини за кабинетот Net App - Само хардвер. Набавувачот ќе биде одговорен за расчистување на кој било услов за употреба наметнат од Net App.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата