• Со попуст
  • Неодамнешно
ЦРНА+ДЕКЕР Рачен Вакуум, Безжичен, Чили Црвено

ЦРНА+ДЕКЕР Рачен Вакуум, Безжичен, Чили Црвено

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајниран за брзо, лесно безжично чистење Идеален за брзо чистење и излевање. Лесниот пренослив дизајн го прави овој лесен за употреба. Вклучени полнење ѕид монтирање и база овозможува 1 чекор полнење и складирање. Проѕирниот сад за нечистотија без вреќи го олеснува гледањето на нивото на нечистотија и лесно се празни. Вклучена четка ви овозможува да го користите вакуумот за бришење прашина на тапацирот. Дизајниран за брзо, лесно безжично чистење. Идеален за брзо чистење и излевање. Лесниот пренослив дизајн го прави овој лесен за употреба. Вклучени полнење ѕид монтирање и база овозможува 1 чекор полнење и складирање. Проѕирниот сад за нечистотија без вреќи го олеснува гледањето на нивото на нечистотија и лесно се празни. Вклучена четка ви овозможува да го користите вакуумот за бришење прашина на тапацирот. За безжично чистење, овој лесен за употреба и лесен за чистење безжичен вакуумски комплет го завршува тоа. Комплетот вклучува алатка за пукнатини и четка за тапацир за сите ваши подигања. И сѐ продавници надвор од патот на станицата за полнење на ѕидот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата