• Со попуст
  • Неодамнешно
Прилагодено Тркач На Маса, Со Деловно Лого Или Текст Персонализиран Чаршав За Банер, Прилагодено Чаршав,За Забава, Декорација На Изложба,Годишнина, Роденденска Заб

Прилагодено Тркач На Маса, Со Деловно Лого Или Текст Персонализиран Чаршав За Банер, Прилагодено Чаршав,За Забава, Декорација На Изложба,Годишнина,

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

①сопствен тркач на маса● : Персонализираниот тркач на маса може да се отпечати со ваш сопствен дизајн, лого или текст,Прилагодете го вашиот сопствен тркач за украсување на вашата маса за забави,роденден,свадба,годишнина или настани на саеми €Висококвалитетно Печатење Q : Нашите сопствени чаршафи се отпечатени од едната страна за да ја покажат најдобрата страна и да ја задржат оригиналната боја од другата страна. ①сопствен тркач на маса● : Нашите сопствени чаршафи се изработени од ленен материјал, кој има добра податливост, цврстина и повеќе текстура од полиестерскиот материјал и е помалку склон кон брчки. €сопствен тркач на маса : Нашите чаршафи се достапни во три големини, 36" W x 72 "L; 24" W x 72" L; 13" W x 72 " L, погоден за сите видови забави, деловни настани, забави и годишнини. ①Топли Совети : Потврдете ги информациите за прилагодување, изберете Прилагоди Сега-Изберете Големина-Внесете го вашето лого И текст-Изберете боја на ткаенина-Додај во кошничка. Прилагодена големина : "13х72", "24х72", "36х72".


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата